Какой будет перевод на немецкий язык?

26.10.2013 12:24:47

list do urzedu w austrii

tomolo11

czesc szukam pomocy w przetlumaczeniu listu jego tresc:
w odpowiedzi na pani list z dnia .......... przesylam zaswiadczenie z urzedu pracy w ktorym jestem zarejestrowana.
chce poinformowac rowniez iz zgodnie z polskim prawem brak prawa do zasilku jest rownoznaczny z brakiem prawa do zasilku macierzynskiego.
oznacza to iz ani przed ani po urodzeniu mojej corki ........ nie pobieralam zadnych pieniedzy , oraz nie nalezaly mi sie pieniadze za urlop macierzynski.

ludzie mecze sie z tymi urzedami od roku wiec prosze przetlumaczcie mi to

26.10.2013 21:27:59

Re: list do urzedu w austrii

Helmut11

tomolo11 писал(а):czesc szukam pomocy w przetlumaczeniu listu jego tresc:
w odpowiedzi na pani list z dnia .......... przesylam zaswiadczenie z urzedu pracy w ktorym jestem zarejestrowana.
chce poinformowac rowniez iz zgodnie z polskim prawem brak prawa do zasilku jest rownoznaczny z brakiem prawa do zasilku macierzynskiego.
oznacza to iz ani przed ani po urodzeniu mojej corki ........ nie pobieralam zadnych pieniedzy , oraz nie nalezaly mi sie pieniadze za urlop macierzynski.

ludzie mecze sie z tymi urzedami od roku wiec prosze przetlumaczcie mi to

*******************************************************************************************************
:arrow: :lol: oferta w Twojej skrzynce pocztowej

Интерфейс Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina | Türkçe | 中文
Feedback