Какой будет перевод на польский язык?

09.11.2011 14:29:34

"gestandene"

lessmore

Bardzo proszę o radę, jak przełożyć na język polski zwrot "der gestandene Wissenschaftler"? Występuje on w zdaniu tłumaczonego przez mnie tekstu: "Tiere verblüffen noch heute gestandene Naturwissenschaftler mit ihren Geistesleistungen." Pod hasłem "gestandene" w większości słowników nie ma nic, Ling.com podaje znaczenie "figurujący", a automatyczny tłumacz google - "zaprawiony", oba oczywiście idiotyczne. Będę wdzięczny za pomoc.

09.11.2011 18:51:55

Re: "gestandene"

Гость
lessmore писал(а):Bardzo proszę o radę, jak przełożyć na język polski zwrot "der gestandene Wissenschaftler"? Występuje on w zdaniu tłumaczonego przez mnie tekstu: "Tiere verblüffen noch heute gestandene Naturwissenschaftler mit ihren Geistesleistungen." Pod hasłem "gestandene" w większości słowników nie ma nic, Ling.com podaje znaczenie "figurujący", a automatyczny tłumacz google - "zaprawiony", oba oczywiście idiotyczne. Będę wdzięczny za pomoc.

der gestandene Wissenschaftler - uznanych naukowiec

Интерфейс Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | Polski | Português | Русский | Slovenščina | Türkçe | 中文
Feedback