Переводы „tie-break“ в словаре польско » английский (Перейти к англо » польский)

tie-break

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Kiedy wynik wynosił 4:4, rozgrywany był tie-break do 7 wygranych punktów.
Specjalnym rodzajem tie-breaka jest super tie-break, rozgrywany w zawodach gry podwójnej i gry mieszanej.
O zwycięstwie w turnieju zadecydował tie-break, w którym przy stanie 6:3 osiemnasta w rankingu zawodniczka nie wykorzystała żadnej z piłek meczowych.
Tie-break (ang. tie-breaker – przełamanie remisu) – nazwa końcowych partii w grach sportowych, w których nie jest dopuszczalne zakończenie meczu remisem, takich jak tenis ziemny i siatkówka.
W secie przy stanie w secie 3:3 w gemach rozgrywany był tie-break na normalnych regułach.
Przy stanie 3:3 w singlu i 4:4 w grach dwuosobowych ma miejsce tie-break nieróżniący się niczym od tie-breaka w tenisie ziemnym.
Przy stanie 3:3 w gemach rozgrywany jest tie-break według normalnych reguł.
Jeśli nastąpi sytuacja remisu 6:6 w gemach, to rozgrywany jest tie-break, czyli specjalny gem, w którym gra toczy się do siedmiu punktów.
Obecnie prawie we wszystkich zawodach przy stanie 6:6 w ostatnim secie jest grany tie-break.
W przypadku równości wygranych setów 2:2, decydujący set (piąty - tie-break) rozgrywany jest do momentu uzyskania przez jeden z zespołów 15 punktów z różnicą minimum dwóch punktów.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?