trzy czwarte
takt na trzy czwarte

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Nigdy nie zdobyła medalu mistrzostw świata, jej najlepszym wynikiem było czwarte miejsce wywalczone podczas wielobojowych mistrzostw świata w Östersund w 1960 roku.
Ostatecznie zajął czwarte miejsce w głosowaniu publiczności, nie docierając do finału.
Melodia hymnu, ataktowa, ujmowana jest w orientacyjne ramy taktów cztery- dwie- i trzy czwarte.
Trzecie i czwarte równanie przypomina równania na amplitudy drgań tłumionych liniowych, ale przy częstotliwość wymuszająca jest trzy razy mniejsza od częstotliwości rezonansowej.
Czwarte ukazuje uzdrowienie paralityka a kolejne uzdrowienie opętanego przez demony.
Pokrywy z podłużnymi, punktowanymi rowkami z których czwarte schodzą się ze zwykłymi u kątów barkowych w pobliżu podstawy..
W sierpniu 1923 roku wystartował w zawodach lotniczych na lotnisku Ławica i zajął w nich czwarte miejsce.
Marsylii po dobrym sezonie zabrakło przysłowiowej kropki nad „i”, gdyż niefortunnie przegrali czwarte miejsce, różnicą strzelonych bramek (trzy gole zabrakły do 4 miejsca).
Wizerunki proroków współgrają ze sobą, w ujęciu trzy czwarte, zwracają się ku centrum i stanowią swoje lustrzane odbicia.
Czwarte pole niebieskie, na nim kruk siedzący na złotej gałęzi z trzema sękami.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?