dogrywka

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Dogrywka niebyła rozgrywana dlatego mecz finałowy został powtórzony.
Do wyłonienia zotego medalisty oraz brązowego koenieczne było preprowadzenie dogrywki.
Jeśli mecz kończył się remisem rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut (obowiązywała zasada złotej bramki).
Przykładowo, jeśli bramka pada w 100. minucie (w 10 min. dogrywki), wówczas dogrywka będzie trwać jeszcze przez 10 minut.
W przypadku, gdy dogrywka również nie przyniesie rozstrzygnięcia o zwycięstwie decyduje różnica wagi (gdy jest większa niż 10 kg), a w ostateczności test tameshi-wari.
Jeśli mecz kończył się remisem rozgrywano klasyczną dogrywkę 2 x 15 minut.
Gdy po 3 meczach zachodził remis w punktach rozgrywano dogrywkę 2 x 15 minut z zasadą złotej bramki która decydowała o awansie.
W przypadku remisu po upływie regulaminowego czasu gry przeprowadza się dogrywka.
Wobec remisu w regulaminowym czasie gry rozegrano pięciominutową dogrywkę.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?