Переводы „pościgowy“ в словаре польско » немецкий (Перейти к немецко » польский)

Примеры со словом pościgowy

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Pojedyncze cięższe działa w charakterze dział pościgowych – nawet do 50 funtów, stosowano natomiast na galerach, prowadzących walkę w szyku czołowym.
Rok później wystartował na mistrzostwach świata juniorów w tej samej miejscowości, gdzie zajął między innymi 13. miejsce w sztafecie i 22. miejsce w biegu pościgowym.
Na podium zawodów tego cyklu pierwszy raz stanął 10 marca 2019 roku w Östersund, wygrywając rywalizację w biegu pościgowym.
W konkurencjach indywidualnych była między innymi siódma w biegu indywidualnym i sprincie oraz piąta w biegu pościgowym.
Zajęła tam 39. miejsce w biegu indywidualnym, 27. w sprincie, 28. w biegu pościgowym oraz 4. w sztafecie.
Zdobył tam brązowy medal w biegu pościgowym, był szósty w sprincie i piąty w sztafecie.
Zajęła tam 17. miejsce w biegu indywidualnym, 39. w sprincie i 42. w biegu pościgowym.
Pierwszy raz na podium zawodów pucharowych stanęła 3 lutego 2000 roku w Östersund, kończąc rywalizację w biegu pościgowym na drugiej pozycji.
Dopiero 17 sierpnia 1920 nadszedł rozkaz użycia baterii zenitowej na automobilach w działaniach pościgowych za nieprzyjacielem.
Slepcowa była tam kolejno druga w sprincie, biegu pościgowym i biegu indywidualnym, wygrywając ponadto drugi sprint.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?