Переводы „regulaminowy“ в словаре польско » немецкий (Перейти к немецко » польский)

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Za zwycięstwo w regulaminowym czasie i w dogrywce zespół otrzymuje 2 punkty.
Wobec remisu w regulaminowym czasie gry rozegrano pięciominutową dogrywkę.
Regulaminowe trzy rundy nie przyniosły w oczach sędziów rozstrzygnięcia, więc zarządzono dodatkową.
Za wygraną w regulaminowym czasie trwania meczu 3x20=60min trzy tercje – 2 punkty.
Regulaminowy czas meczu podczas mistrzostw to 80 minut.
Zawodnicy podzieli się wygranymi frejmami do regulaminowej przerwy.
Mecze remisowane pod koniec regulaminowej fazy pucharowej przeszły bezpośrednio do serii rzutów karnych.
W razie remisu w czasie regulaminowym stosuje się dogrywki z zasadą „nagłej śmierci” – odpowiednik „złotego gola” w piłce nożnej.
Po ogłoszeniu wyboru krajowej telewizji pojawiły się doniesienia, jakoby piosenka naruszyła zasady konkursu i została opublikowana przed regulaminowym terminem.
Aut (ang. out) – w grach sportowych opuszczenie, np. przez piłkę, regulaminowego pola gry.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?