Переводы „uplasować“ в словаре польско » немецкий (Перейти к немецко » польский)

2. plasować СПОРТ (lokować):

II . plasować <‑suje; прош. вр. ‑suj; св. u‑> [plasovatɕ] ГЛ. возвр. гл. высок. (sytuować się)

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Uzbierane dwa punkty pozwoliły mu uplasować się na osiemnastym miejscu w klasyfikacji końcowej.
Jej rezultat – 345 punktów, był drugim wynikiem w drużynie, a w zawodach indywidualnych pozwolił jej uplasować się na szóstej pozycji (rok wcześniej była piąta).
To pozwoliło mu uplasować się na najniższym stopniu podium klasyfikacji końcowej.
Jej rezultat – 350 punktów, był najlepszym wynikiem w drużynie, a w zawodach indywidualnych pozwolił jej uplasować się na piątej pozycji (rok wcześniej była ósma z rezultatem 318 punktów).
Po pierwszym skoku zajmował trzecie miejsce, by ostatecznie uplasować się na piątej pozycji, ze stratą 8,5 pkt do podium.
W kwalifikacjach miała 21. najwyższy wynik w wieloboju indywidualnym i pomogła polskiej kadrze uplasować się na 13. miejscu drużynowo.
Uzbierane 182 punkty pozwoliły mu uplasować się na trzecim miejscu w klasyfikacji klasy narodowej.
W sumie zdobył wystarczającą ilość punktów (wygrywając z nieraz miażdżącą przewagą pięć na siedem konkurencji, w których startował), aby uplasować się na 2. miejscu w klasyfikacji końcowej.
Pozwoliło to mu uplasować się na 8 pozycji w klasyfikacji generalnej.
Punkty dodane ze względu na długość najazdu pozwoliły mu uplasować się na trzeciej pozycji.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?