Переводы „zajęła“ в словаре немецко » польский (Перейти к польско » немецкий)

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Uważała go za poganina i zajęła się tworzeniem chrześcijańskich komedii (dialogi wierszem), aby wyprzeć jego twórczość.
Niecały miesiąc później zajęła 6. miejsce w biegu na 3000 metrów podczas halowych mistrzostw świata.
Osiem dni później w Zakopanem zajęła 11. miejsce w konkursie mistrzostw świata juniorów.
W kolejnym sezonie zajęła czwarte miejsce w biegu na 800 metrów podczas mistrzostw świata juniorów oraz była dwukrotną medalistką kolejnej edycji mistrzostw krajów nordyckich juniorów.
Syria zajęła przeciwne stanowisko i w 1978 zerwała z Egiptem stosunki dyplomatyczne.
W startach indywidualnych Rosjanka zajęła siódme miejsce w sprincie oraz 27. w biegu na dochodzenie.
Stereometryczna kamera wykonała dużą ilość zdjęć wysokiej rozdzielczości, która zajęła około 2000 m klisz, natomiast kamera mapująca zużyła prawie 1400 m filmu.
W 2016 roku wystąpiła na mistrzostwach świata w Oslo, gdzie zajęła między innymi 43. miejsce w sprincie oraz czternaste w sztafecie.
Szeroko opisana przez prasę makabryczna zbrodnia zajęła trwałe miejsce w amerykańskiej kulturze masowej.
Na równoważni oraz w skoku przez konia zajęła 41 miejsce, a w skoku przez konia 39 miejsce.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?