Traduzioni di „šprint“ nel dizionario sloveno » italiano (Vai a italiano » sloveno)

Vedi anche: sprínt

sprínt <-a, -a, -i> SOST m

Esempi monolingue (non verificati dalla Redazione di PONS)

sloveno
Sprint je olimpijska disciplina, kjer se v skupinskem startu na mirni vodi pomerijo tekmovalci in tekmovalke na različnih razdaljah.
sl.wikipedia.org
Hitro je začel graditi svojo prednost pred preostalimi, ki so ga ujeli približno 66 kilometrov, tik pred vmesnim sprintom.
V sredo, 17. februarja, je na tekmi v smučarskih tekih, navkljub padcu na jutranjem ogrevanju osvojila bronasto medaljo v klasičnem sprintu posamično.
Sodi med sprinterske specialiste, zanj je značilno, da za doseganje visokih uvrstitev ne potrebuje množice klubskih tovarišev, ki bi mu pripravili sprint.
Spust tekmovanja delimo na klasično preizkušnjo, kjer mora kajakaš preveslati daljšo razdaljo (do 60 min) in sprint, ki traja okrog 60 sekund na progi dolžine od 200-600 m.
V ekipnem sprintu za vsako ekipo nastopata dva tekmovalca.
V tej sezoni je osvojil še drugič zapored mali kristalni globus v sprintu.
Točke pa se podeljujejo na vmesnih sprintih, kjer zmagovalec prejme 20 točk, drugi 17, itd.
Zlato medaljo je osvojil v sprintu in zasledovanju, srebrn je bil na moški štafeti.
Na tej poti sta bila dva vzpona četrte kategorije skupaj z vmesnim sprintom po 118,3 kilometrih.

Vuoi aggiungere una parola, una frase o una traduzione?