Переводы „konkurencjach“ в словаре польско » немецкий (Перейти к немецко » польский)

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Osiemdziesięcioro zawodników obojga płci rywalizowało w czterech konkurencjach.
pl.wikipedia.org
Podczas tych igrzysk sportowiec sklasyfikowany został w czterech konkurencjach i w dwóch zdobył złote medale olimpijskie (duży ptak drużynowo i mały ptak drużynowo).
Wziął udział w dwóch konkurencjach: crossie i slalomie.
Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w dwóch konkurencjach: jeździe po muldach i skokach akrobatycznych.
Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach: biegu indywidualnym mężczyzn na 20 km i zawodach drużynowych mężczyzn (w których sumowano wyniki trzech najlepszych zawodników z danego kraju).
Złoto zdobyła w konkurencjach 100 m stylem grzbietowym oraz w sztafecie 4 × 100 m stylem zmiennym, a brąz w sztafecie kraulowej 4 × 100 m.
W 2013 roku wzięła udział także w konkurencjach biegowych na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym.
Miller znany jest ze wszechstronnych umiejętności alpejskich – zaczynał głównie jako slalomista, z czasem osiągał także dobre wyniki w konkurencjach szybkościowych.
Wystąpili oni we wszystkich trzech konkurencjach – jedynkach kobiet i mężczyzn oraz dwójkach mężczyzn.
W poniższych statystykach przedstawiono wszystkich medalistów igrzysk olimpijskich w konkurencjach saneczkarskich w latach 1964–2018.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?