немецко » польский

Переводы „uplasował“ в словаре немецко » польский (Перейти к польско » немецкий)

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Goran uzyskał 1 158 pkt. (396 leżąc, 383 klęcząc i 379 stojąc) i uplasował sina miejscu 17. nie przechodząc do finału.
Na 50 m był 53. z czasem 26,08 s, a na dwukrotnie dłuższym dystansie uplasował się na 50. pozycji z czasem 57,79 s.
W pierwszej z tych konkurencji z czasem 49,11 uplasował się na 13. miejscu, a na 200 m kraulem zajął 30. miejsce.
Wystartował też w zawodach podnoszenia ciężarów jednorącz, gdzie uplasował się na czwartej, ostatniej pozycji, podnosząc 40,0 kg.
W dwuboju osiągnął 90 kilogramów, a w końcowej klasyfikacji uplasował się na ostatnim, 5. miejscu.
W sobotnim wyścigu uplasował się na szóstym miejscu, a w niedziele stanął na drugim stopniu podium.
Z czasem 1:08.12 zajął w nim pierwsze miejsce, a ostatecznie, w rankingu ogólnym, uplasował się na sześćdziesiątym pierwszym miejscu.
Uzbierał łącznie 290 punktów i uplasował się na osiemnastym miejscu w klasyfikacji generalnej.
Debiutując w sierpniu 2010 roku, na początku września uplasował się na pierwszej pozycji notowania.
W konkursie indywidualnym skoczków na pierwszych z tych zawodów uplasował się na 13. pozycji, a w rywalizacji indywidualnej na mistrzostwach świata juniorów zajął 53. pozycję.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?