польско » немецкий

Переводы „ósme“ в словаре польско » немецкий (Перейти к немецко » польский)

Одноязычные примеры (не проверены редакцией PONS)

польский
Konkurs skoków ukończył na piętnastej pozycji, a na strasie biegu przesunął się na ósme miejsce.
Za sprawą dobrej gry w obronie Święci pchali się w górę tabeli, zajmując ósme miejsce.
Zajęła ósme miejsce na mistrzostwach świata w 2003 i 2006.
Włoch, startując na maszynie spod znaku trzech skrzyżowanych kamertonów, zajął wówczas wysokie ósme miejsce.
Zespół ostatecznie zdobył w sezonie 1998 pięć punktów, co dało ósme miejsce w klasyfikacji konstruktorów.
Na ostatnim odcinku specjalnym zajęli ósme miejsce i ostatecznie zajęli dziewiąte miejsce w rajdzie, tracąc 6 min 39,8 s do triumfującej załogi francuskiej.
Ene due rike fake torba borba ósme smake eus deus kosmateus i morele baks.
Ósme studyjne dzieło Finów było jednym z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2000 roku.
Przyzwoicie zaprezentował się także w konkursach indywidualnych, zajmując piąte miejsce na normalnej skoczni oraz ósme na dużej.
Uzbierał łącznie 83 punkty, co dało mu ósme miejsce w końcowej klasyfikacji kierowców.

Хотели бы вы добавить слова, фразы или переводы?